Pasternack PE3W01533/HS-24
Part No.:
PE3W01533/HS-24
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3W01533/HS-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO N-TYPE
Shipping
Inventory:981
Style:
SMA to N-Type
1st Connector:
SMA Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 240
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
Grade:
Qualification:
1. How to order PE3W01533/HS-24 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3W01533/HS-24 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3W01533/HS-24?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE3W01533/HS-100CM PE3W01533/HS-12 PE3W01533/HS-50CM PE3W01533/HS-150CM PE3W01533/HS-24
Part Number PE3W01533/HS-100CM PE3W01533/HS-12 PE3W01533/HS-50CM PE3W01533/HS-150CM PE3W01533/HS-24
Manufacturer Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack
Series - - - - -
Packaging Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package
Product Status Active Active Active Active Active
Style SMA to N-Type SMA to N-Type SMA to N-Type SMA to N-Type SMA to N-Type
1st Connector SMA Plug SMA Plug SMA Plug SMA Plug SMA Plug
1st Contact Gender Male Male Male Male Male
2nd Connector N-Type Plug N-Type Plug N-Type Plug N-Type Plug N-Type Plug
2nd Contact Gender Male Male Male Male Male
Length 39.4" (1.0m) 3.3' 12.00" (304.80mm) 19.69" (500.00mm) 59.1" (1.5m) 4.9' 24.00" (609.60mm)
Cable Type LMR 240 LMR 240 LMR 240 LMR 240 LMR 240
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency - Max 5.8 GHz 5.8 GHz 5.8 GHz 5.8 GHz 5.8 GHz