Pasternack PE3W00789/HS-48
Part No.:
PE3W00789/HS-48
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3W00789/HS-48.pdf
Description:
COAX CBL MHV TO SHV
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5 GHz
Operating Temperature:
-40°C ~ 80°C
Grade:
Qualification:
1. How to order PE3W00789/HS-48 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3W00789/HS-48 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3W00789/HS-48?
Image PE3W00789/HS-12 PE3W00789/HS-24 PE3W00789/HS-36 PE3W00789/HS-48 PE3W00789/HSBL-12
Part Number PE3W00789/HS-12 PE3W00789/HS-24 PE3W00789/HS-36 PE3W00789/HS-48 PE3W00789/HSBL-12
Length 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 12.00" (304.80mm)
Cable Type RG-58 RG-58 RG-58 RG-58 RG-58
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency - Max 5 GHz 5 GHz 5 GHz 5 GHz 5 GHz
Color Black Black Black Black Black
Features - - - - -
Operating Temperature -40°C ~ 80°C -40°C ~ 80°C -40°C ~ 80°C -40°C ~ 80°C -40°C ~ 80°C