Pasternack PE3C2156LF-24
Part No.:
PE3C2156LF-24
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3C2156LF-24.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
4 GHz
Qualification:
1. How to order PE3C2156LF-24 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3C2156LF-24 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3C2156LF-24?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3C2156LF-24.
Image PE3C2156LF-12 PE3C2156LF-24 PE3C2156LF-36 PE3C2156LF-60 PE3C2156LF-300
Part Number PE3C2156LF-12 PE3C2156LF-24 PE3C2156LF-36 PE3C2156LF-60 PE3C2156LF-300
Length 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 60.0" (1.5m) 5.0' 300.0" (7.6m) 25.0'
Cable Type LMR 240 LMR 240 LMR 240 LMR 240 LMR 240
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency - Max 4 GHz 4 GHz 4 GHz 4 GHz 4 GHz