Pasternack PE3C1624/HS-12
Part No.:
PE3C1624/HS-12
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3C1624/HS-12.pdf
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Grade:
Qualification:
1. How to order PE3C1624/HS-12 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3C1624/HS-12 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3C1624/HS-12?
Image PE3C1624-12 PE3C1624-24 PE3C1624-48 PE3C1624-60 PE3C1624/HS-12
Part Number PE3C1624-12 PE3C1624-24 PE3C1624-48 PE3C1624-60 PE3C1624/HS-12
Length 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 60.0" (1.5m) 5.0' 12.00" (304.80mm)
Cable Type LMR 240 LMR 240 LMR 240 LMR 240 LMR 240
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency - Max 5.8 GHz 5.8 GHz 5.8 GHz 5.8 GHz 5.8 GHz
Color Black Black Black Black Black
Features - - - - -
Operating Temperature - - - - -40°C ~ 85°C