Pasternack PE3C1135-24
Part No.:
PE3C1135-24
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3C1135-24.pdf
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz
Qualification:
1. How to order PE3C1135-24 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3C1135-24 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3C1135-24?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3C1135-24.
Image PE3C1135-12 PE3C1135-24 PE3C1135-36 PE3C1135-60 PE3C1135/HS2-12
Part Number PE3C1135-12 PE3C1135-24 PE3C1135-36 PE3C1135-60 PE3C1135/HS2-12
Length 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 60.0" (1.5m) 5.0' 12.00" (304.80mm)
Cable Type LMR 240 LMR 240 LMR 240 LMR 240 LMR 240
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency - Max 5.8 GHz 5.8 GHz 5.8 GHz 5.8 GHz 6 GHz
Color Black Black Black Black Black
Features - - - - -
Operating Temperature - - - - -40°C ~ 85°C