Pasternack PE3750LF-48
Part No.:
PE3750LF-48
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3750LF-48.pdf
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Qualification:
1. How to order PE3750LF-48 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3750LF-48 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3750LF-48?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3750LF-48.
Image PE3750LF-12 PE3750LF-36 PE3750LF-48 PE3750LF-60 PE3750LF-72
Part Number PE3750LF-12 PE3750LF-36 PE3750LF-48 PE3750LF-60 PE3750LF-72
Length 12.00" (304.80mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 60.0" (1.5m) 5.0' 72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Type RG-213 RG-213 RG-213 RG-213 RG-213
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms