Pasternack PE36181-36
Part No.:
PE36181-36
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE36181-36.pdf
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance:
93 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Qualification:
1. How to order PE36181-36 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE36181-36 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE36181-36?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE36181-36.
7.How to contact us to get technical supports, such as PE36181-36 pin diagram, PE36181-36 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE36181-12 PE36181-24 PE36181-36 PE36181-48 PE36181-60
Part Number PE36181-12 PE36181-24 PE36181-36 PE36181-48 PE36181-60
Length 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type RG-62A RG-62A RG-62A RG-62A RG-62A
Cable Impedance 93 Ohms 93 Ohms 93 Ohms 93 Ohms 93 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms