Pasternack PE3612LF-72
Part No.:
PE3612LF-72
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3612LF-72.pdf
Length:
72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms
Qualification:
1. How to order PE3612LF-72 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3612LF-72 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3612LF-72?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3612LF-72.
Image PE3612LF-24 PE3612LF-12 PE3612LF-36 PE3612LF-72 PE3612LF-48
Part Number PE3612LF-24 PE3612LF-12 PE3612LF-36 PE3612LF-72 PE3612LF-48
Length 24.00" (609.60mm) 12.00" (304.80mm) 36.00" (914.40mm) 72.0" (1.8m) 6.0' 48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type RG-6 RG-6 RG-6 RG-6 RG-6
Cable Impedance 75 Ohms 75 Ohms 75 Ohms 75 Ohms 75 Ohms
Connector Impedance 75 Ohms 75 Ohms 75 Ohms 75 Ohms 75 Ohms
Overall Impedance 75 Ohms 75 Ohms 75 Ohms 75 Ohms 75 Ohms