Pasternack PE3544-12
Part No.:
PE3544-12
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3544-12.pdf
Description:
TNC Male to TNC Male Cable 12 In
Style:
TNC to TNC
1st Connector:
TNC Plug
1st Contact Gender:
Male
2nd Connector:
TNC Plug
2nd Contact Gender:
Male
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-142
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5 GHz
Color:
Tan
Qualification:
1. How to order PE3544-12 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3544-12 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3544-12?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3544-12.
7.How to contact us to get technical supports, such as PE3544-12 pin diagram, PE3544-12 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE3544LF-12 PE3544LF-24 PE3544LF-36 PE3544-12 PE3544LF-48
Part Number PE3544LF-12 PE3544LF-24 PE3544LF-36 PE3544-12 PE3544LF-48
Manufacturer Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack
Series - - - - -
Packaging Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package
Product Status Active Active Active Active Active
Style TNC to TNC TNC to TNC TNC to TNC TNC to TNC TNC to TNC
1st Connector TNC Plug TNC Plug TNC Plug TNC Plug TNC Plug
1st Contact Gender Male Male Male Male Male
2nd Connector TNC Plug TNC Plug TNC Plug TNC Plug TNC Plug
2nd Contact Gender Male Male Male Male Male
Length 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 12.00" (304.80mm) 48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type RG-142 RG-142 RG-142 RG-142 RG-142
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency - Max 5 GHz 5 GHz 5 GHz 5 GHz 5 GHz