Pasternack PE35404-48
Part No.:
PE35404-48
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE35404-48.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:883
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
SMA Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:
RG-58C
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Qualification:
1. How to order PE35404-48 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE35404-48 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE35404-48?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE35404-48.
7.How to contact us to get technical supports, such as PE35404-48 pin diagram, PE35404-48 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE35404-48 PE35404-12 PE35404-60
Part Number PE35404-48 PE35404-12 PE35404-60
Manufacturer Pasternack Pasternack Pasternack
Series - - -
Packaging Retail Package Retail Package Retail Package
Product Status Active Active Active
Style SMA to SMA SMA to SMA SMA to SMA
1st Connector SMA Jack SMA Jack SMA Jack
1st Contact Gender Female Female Female
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line) Free Hanging (In-Line) Free Hanging (In-Line)
2nd Connector SMA Jack SMA Jack SMA Jack
2nd Contact Gender Female Female Female
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line) Free Hanging (In-Line) Free Hanging (In-Line)
Length 48.0" (1.2m) 4.0' 12.00" (304.80mm) 60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type RG-58C RG-58C RG-58C
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms