Pasternack PE35121-36
Part No.:
PE35121-36
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE35121-36.pdf
Description:
COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM
Style:
3.5mm to 3.5mm
1st Connector:
3.5mm Jack
2nd Connector:
3.5mm Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Qualification:
1. How to order PE35121-36 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE35121-36 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE35121-36?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE35121-36.
7.How to contact us to get technical supports, such as PE35121-36 pin diagram, PE35121-36 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE35121-24 PE35121-12 PE35121-36 PE35121-48 PE35121-60
Part Number PE35121-24 PE35121-12 PE35121-36 PE35121-48 PE35121-60
Style 3.5mm to 3.5mm 3.5mm to 3.5mm 3.5mm to 3.5mm 3.5mm to 3.5mm 3.5mm to 3.5mm
1st Connector 3.5mm Jack 3.5mm Jack 3.5mm Jack 3.5mm Jack 3.5mm Jack
1st Contact Gender Female Female Female Female Female
2nd Connector 3.5mm Plug 3.5mm Plug 3.5mm Plug 3.5mm Plug 3.5mm Plug
2nd Contact Gender Male Male Male Male Male
Length 24.00" (609.60mm) 12.00" (304.80mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type - - - - -
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms