Pasternack PE34580LF-12
Part No.:
PE34580LF-12
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE34580LF-12.pdf
Description:
COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM
Style:
3.5mm to 3.5mm
1st Connector:
3.5mm Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
3.5mm Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
Color:
Features:
Operating Temperature:
Grade:
Qualification:
1. How to order PE34580LF-12 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE34580LF-12 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE34580LF-12?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE34580LF-12.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE34580LF-12 PE34580LF-36 PE34580LF-18 PE34580LF-6 PE34580LF-24
Part Number PE34580LF-12 PE34580LF-36 PE34580LF-18 PE34580LF-6 PE34580LF-24
Manufacturer Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack
Series - - - - -
Packaging Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package
Product Status Active Active Active Active Active
Style 3.5mm to 3.5mm 3.5mm to 3.5mm 3.5mm to 3.5mm 3.5mm to 3.5mm 3.5mm to 3.5mm
1st Connector 3.5mm Jack 3.5mm Jack 3.5mm Jack 3.5mm Jack 3.5mm Jack
1st Contact Gender Female Female Female Female Female
2nd Connector 3.5mm Plug 3.5mm Plug 3.5mm Plug 3.5mm Plug 3.5mm Plug
2nd Contact Gender Male Male Male Male Male
Length 12.00" (304.80mm) 36.00" (914.40mm) 18.00" (457.20mm) 6.000" (152.40mm) 24.00" (609.60mm)
Cable Type - - - - -
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms