Pasternack PE34421LF-72
Part No.:
PE34421LF-72
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE34421LF-72.pdf
Length:
72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
300 MHz