Pasternack PE34421LF-36
Part No.:
PE34421LF-36
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE34421LF-36.pdf
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
300 MHz
Color:
Brown
Features:
Operating Temperature:
Grade:
Qualification:
1. How to order PE34421LF-36 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE34421LF-36 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE34421LF-36?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE34421LF-36.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE34421LF-12 PE34421LF-24 PE34421LF-36 PE34421LF-48 PE34421LF-60
Part Number PE34421LF-12 PE34421LF-24 PE34421LF-36 PE34421LF-48 PE34421LF-60
Manufacturer Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack
Series - - - - -
Packaging Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package
Product Status Active Active Active Active Active
Style SHV to SHV SHV to SHV SHV to SHV SHV to SHV SHV to SHV
1st Connector SHV Plug SHV Plug SHV Plug SHV Plug SHV Plug
1st Contact Gender Male Male Male Male Male
2nd Connector SHV Plug SHV Plug SHV Plug SHV Plug SHV Plug
2nd Contact Gender Male Male Male Male Male
Length 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type RG-225 RG-225 RG-225 RG-225 RG-225
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency - Max 300 MHz 300 MHz 300 MHz 300 MHz 300 MHz