Pasternack PE34222LF-24
Part No.:
PE34222LF-24
Manufacturer:
Pasternack
Category:
Coaxial Cables (RF)
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE34222LF-24.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
Shipping
Inventory:168
Manufacturer:
Pasternack
Series:
Packaging:
Retail Package
Product Status:
Active
Style:
N-Type to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug, Right Angle
1st Contact Gender:
Male
1st Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:
2nd Connector:
N-Type Plug, Right Angle
2nd Contact Gender:
Male
2nd Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-225
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
400 MHz
Color:
Brown
Features:
Operating Temperature:
Grade:
Qualification:
1. How to order PE34222LF-24 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE34222LF-24 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE34222LF-24?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE34222LF-24.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE34222LF-12 PE34222LF-36 PE34222LF-24 PE34222LF-72 PE34222LF-48
Part Number PE34222LF-12 PE34222LF-36 PE34222LF-24 PE34222LF-72 PE34222LF-48
Manufacturer Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack
Series - - - - -
Packaging Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package
Product Status Active Active Active Active Active
Style N-Type to N-Type N-Type to N-Type N-Type to N-Type N-Type to N-Type N-Type to N-Type
1st Contact Gender Male Male Male Male Male
2nd Contact Gender Male Male Male Male Male
Length 12.00" (304.80mm) 36.00" (914.40mm) 24.00" (609.60mm) 72.0" (1.8m) 6.0' 48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type RG-225 RG-225 RG-225 RG-225 RG-225
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency - Max 400 MHz 400 MHz 400 MHz 400 MHz 400 MHz