Max Echo PCLS2012-R47M
Part No.:
PCLS2012-R47M
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PCLS2012-R47M.pdf
Description:
FIXED IND 0.47UH 1.4A 100MOHM SM
Packaging:
Cut Tape (CT)
Inductance:
0.47 µH
Tolerance:
±20%
DC Resistance (DCR):
100mOhm
Q @ Freq:
Frequency - Self Resonant:
130MHz
Ratings:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
1 MHz
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)