Diodes Incorporated P4SMAJ22ADF-13
Part No.:
P4SMAJ22ADF-13
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Category:
TVS Diodes
Package:
2-SMD, Flat Leads
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.P4SMAJ22ADF-13.pdf
Description:
TVS DIODE 22VWM 35.5VC D-FLAT
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Package/Case:
2-SMD, Flat Leads
Series:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
Zener
Unidirectional Channels:
1
Bidirectional Channels:
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
22V
Voltage - Breakdown (Min):
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
11.2A
Power - Peak Pulse:
400W
Power Line Protection:
No
Applications:
General Purpose
Capacitance @ Frequency:
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Grade:
Qualification:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
D-Flat
1. How to order P4SMAJ22ADF-13 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the P4SMAJ22ADF-13 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P4SMAJ22ADF-13?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image P4SMAJ22ADF-13
Part Number P4SMAJ22ADF-13
Manufacturer Diodes Incorporated
Package/Case 2-SMD, Flat Leads
Series -
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Type Zener
Unidirectional Channels 1
Bidirectional Channels -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.2A
Power - Peak Pulse 400W
Power Line Protection No
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)