IDEC NRBM3111-F-40A-AA
Part No.:
NRBM3111-F-40A-AA
Description:
40A C.B
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V
cURus, UL1077, VDE
1. How to order NRBM3111-F-40A-AA on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the NRBM3111-F-40A-AA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NRBM3111-F-40A-AA?
Image NRBM3111-30A-AA NRBM3111-5A-AA NRBM3111-15A-MA NRBM3111-F-40A-AA NRBM3111-F-30A-AA
Part Number NRBM3111-30A-AA NRBM3111-5A-AA NRBM3111-15A-MA NRBM3111-F-40A-AA NRBM3111-F-30A-AA
Current Rating (Amps) 30A 5A 15A 40A 30A
Voltage Rating - AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
Voltage Rating - DC 65 V 65 V 65 V 65 V 65 V