Max Echo HBWS2012-22NJ
Part No.:
HBWS2012-22NJ
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.HBWS2012-22NJ.pdf
Description:
FIXED IND 22NH 600MA 100MOHM SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Inductance:
22 nH
Tolerance:
±5%
Current Rating (Amps):
600 mA
DC Resistance (DCR):
100mOhm Max
Q @ Freq:
60 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant:
2.6GHz
Ratings:
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
250 MHz
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)