Diodes Incorporated FL2500228
Part No.:
FL2500228
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.FL2500228.pdf
Description:
CRYSTAL 25.000625MHZ 18PF SMD
Frequency:
25.000625 MHz
Frequency Stability:
±15ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
35 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.78mm)
1. How to order FL2500228 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the FL2500228 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FL2500228?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FL2500228.
7.How to contact us to get technical supports, such as FL2500228 pin diagram, FL2500228 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image FL2500228
Part Number FL2500228
Manufacturer Diodes Incorporated
Series SaRonix-eCera™ FL
Package/Case 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Type MHz Crystal
Frequency 25.000625 MHz
Frequency Stability ±15ppm
Frequency Tolerance ±10ppm
Load Capacitance 18pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.031" (0.78mm)