Diodes Incorporated FL2500222
Part No.:
FL2500222
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.FL2500222.pdf
Description:
CRYSTAL 25.000625MHZ 12PF SMD
Frequency:
25.000625 MHz
Frequency Stability:
±25ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
60 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 110°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.78mm)
1. How to order FL2500222 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the FL2500222 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FL2500222?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FL2500222.
7.How to contact us to get technical supports, such as FL2500222 pin diagram, FL2500222 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image FL2500222
Part Number FL2500222
Type MHz Crystal
Frequency 25.000625 MHz
Frequency Stability ±25ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Load Capacitance 12pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -40°C ~ 110°C
Supplier Device Package 4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.031" (0.78mm)