Diodes Incorporated FL2500207
Part No.:
FL2500207
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.FL2500207.pdf
Description:
CRYSTAL 25.0005MHZ 12PF SMD
Frequency:
25.0005 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.78mm)
1. How to order FL2500207 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the FL2500207 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FL2500207?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FL2500207.
7.How to contact us to get technical supports, such as FL2500207 pin diagram, FL2500207 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image FL2500207
Part Number FL2500207
Type MHz Crystal
Frequency 25.0005 MHz
Frequency Stability ±20ppm
Frequency Tolerance ±10ppm
Load Capacitance 12pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Supplier Device Package 4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.031" (0.78mm)