Diodes Incorporated FL2500183
Part No.:
FL2500183
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.FL2500183.pdf
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
60 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.78mm)
1. How to order FL2500183 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the FL2500183 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FL2500183?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FL2500183.
7.How to contact us to get technical supports, such as FL2500183 pin diagram, FL2500183 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image FL2500183
Part Number FL2500183
Type MHz Crystal
Frequency 25 MHz
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Load Capacitance 18pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Supplier Device Package 4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.031" (0.78mm)