Diodes Incorporated FL2500163
Part No.:
FL2500163
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.FL2500163.pdf
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Series:
SaRonix-eCera™ FL
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.78mm)
1. How to order FL2500163 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the FL2500163 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FL2500163?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FL2500163.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as FL2500163 pin diagram, FL2500163 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image FL2500163
Part Number FL2500163
Manufacturer Diodes Incorporated
Series SaRonix-eCera™ FL
Package/Case 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Type MHz Crystal
Frequency 25 MHz
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Load Capacitance 20pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.031" (0.78mm)