TDK Corporation DEA165375BT-2122A1
Part No.:
DEA165375BT-2122A1
Manufacturer:
TDK Corporation
Category:
RF Filters
Package:
0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.DEA165375BT-2122A1.pdf
Description:
RF FILTER BANDPASS 5.375GHZ 0603
Manufacturer:
TDK Corporation
Series:
DEA
Package/Case:
0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Frequency:
5.375GHz Center
Bandwidth:
Filter Type:
Band Pass
Ripple:
0.2dB
Insertion Loss:
1.1dB
Mounting Type:
Surface Mount
Size / Dimension:
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max):
0.028" (0.70mm)
1. How to order DEA165375BT-2122A1 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the DEA165375BT-2122A1 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DEA165375BT-2122A1?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image DEA165375BT-2122A1
Part Number DEA165375BT-2122A1
Manufacturer TDK Corporation
Series DEA
Package/Case 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Frequency 5.375GHz Center
Bandwidth -
Filter Type Band Pass
Ripple 0.2dB
Insertion Loss 1.1dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.028" (0.70mm)