KYOCERA AVX CX3225SB32000H0FPSCC
Part No.:
CX3225SB32000H0FPSCC
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.CX3225SB32000H0FPSCC.pdf
Description:
3.2MM X 2.5MM CRYSTAL 32MHZ 12PF
Series:
CX3225SB, Kyocera
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)
1. How to order CX3225SB32000H0FPSCC on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the CX3225SB32000H0FPSCC price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CX3225SB32000H0FPSCC?
Image CX3225SB32000H0FPSCC
Part Number CX3225SB32000H0FPSCC
Manufacturer KYOCERA AVX
Series CX3225SB, Kyocera
Type MHz Crystal
Frequency 32 MHz
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±10ppm
Load Capacitance 12pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)