KYOCERA AVX CX3225CA32000H0HPSHH
Part No.:
CX3225CA32000H0HPSHH
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.CX3225CA32000H0HPSHH.pdf
Description:
3.2MM X 2.5MM CRYSTAL 32MHZ 12PF
Series:
CX3225CA, Kyocera
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Ratings:
AEC-Q200
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)
1. How to order CX3225CA32000H0HPSHH on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the CX3225CA32000H0HPSHH price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CX3225CA32000H0HPSHH?
Image CX3225CA32000H0HPSHH
Part Number CX3225CA32000H0HPSHH
Manufacturer KYOCERA AVX
Series CX3225CA, Kyocera
Type MHz Crystal
Frequency 32 MHz
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±20ppm
Load Capacitance 12pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)