KYOCERA AVX CX3225CA13560H0HPSHH
Part No.:
CX3225CA13560H0HPSHH
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.CX3225CA13560H0HPSHH.pdf
Description:
3.2MM X 2.5MM CRYSTAL 13.56MHZ 1
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Series:
CX3225CA, Kyocera
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
13.56 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Ratings:
AEC-Q200
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)
1. How to order CX3225CA13560H0HPSHH on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the CX3225CA13560H0HPSHH price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CX3225CA13560H0HPSHH?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image CX3225CA13560H0HPSHH
Part Number CX3225CA13560H0HPSHH
Manufacturer KYOCERA AVX
Series CX3225CA, Kyocera
Package/Case 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Type MHz Crystal
Frequency 13.56 MHz
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±20ppm
Load Capacitance 12pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)