Sensata-Airpax CELBXB1-1-52-100.-A1-M3-V
Part No.:
CELBXB1-1-52-100.-A1-M3-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.CELBXB1-1-52-100.-A1-M3-V.pdf
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
125 V
Approval Agency:
CCC, CSA, UL489A, VDE
1. How to order CELBXB1-1-52-100.-A1-M3-V on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the CELBXB1-1-52-100.-A1-M3-V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CELBXB1-1-52-100.-A1-M3-V?
Current Rating (Amps) 10A 10A 10A 100A 100A
Voltage Rating - AC - - - - -
Voltage Rating - DC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V