TTM Technologies, Inc. C8A50Z4A
Part No.:
C8A50Z4A
Manufacturer:
TTM Technologies, Inc.
Category:
RF Misc ICs and Modules
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.C8A50Z4A.pdf
Description:
TERMINATION 50 OHM 8W SMD
Manufacturer:
TTM Technologies, Inc.
Series:
Package/Case:
1206 (3216 Metric)
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Obsolete
Function:
Termination
Frequency:
0Hz ~ 6GHz
RF Type:
DCS, GSM, PCS
Secondary Attributes:
Grade:
Qualification:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
1206
1. How to order C8A50Z4A on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the C8A50Z4A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of C8A50Z4A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of C8A50Z4A.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as C8A50Z4A pin diagram, C8A50Z4A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image C8A50Z4A
Part Number C8A50Z4A
Manufacturer TTM Technologies, Inc.
Series -
Package/Case 1206 (3216 Metric)
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Obsolete
Function Termination
Frequency 0Hz ~ 6GHz