TTM Technologies, Inc. BD1222J50200AHF
Part No.:
BD1222J50200AHF
Manufacturer:
TTM Technologies, Inc.
Category:
Balun
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.BD1222J50200AHF.pdf
Description:
BALUN 1.2GHZ-2.2GHZ 50/200 0805
Manufacturer:
TTM Technologies, Inc.
Series:
Xinger®
Package/Case:
0805 (2012 Metric)
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Frequency Range:
1.2GHz ~ 2.2GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced:
50 / 200Ohm
Phase Difference:
Insertion Loss (Max):
0.4dB
Return Loss (Min):
18dB
Mounting Type:
Surface Mount
1. How to order BD1222J50200AHF on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the BD1222J50200AHF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BD1222J50200AHF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image BD1222J50200AHF
Part Number BD1222J50200AHF
Manufacturer TTM Technologies, Inc.
Series Xinger®
Package/Case 0805 (2012 Metric)
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Frequency Range 1.2GHz ~ 2.2GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced 50 / 200Ohm