EPCOS - TDK Electronics B82477R4684M100
Part No.:
B82477R4684M100
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.B82477R4684M100.pdf
Description:
FIXED IND 680UH 880MA 860MOHM SM
Shipping
Inventory:234
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Series:
B82477R4
Package/Case:
Nonstandard
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
Drum Core, Wirewound
Material - Core:
Ferrite
Inductance:
680 µH
Tolerance:
±20%
Current Rating (Amps):
880 mA
Current - Saturation (Isat):
1.1A
Shielding:
Shielded
DC Resistance (DCR):
860mOhm Max
Q @ Freq:
Frequency - Self Resonant:
Ratings:
AEC-Q200
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
Inductance Frequency - Test:
100 kHz
Features:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Height - Seated (Max):
0.335" (8.50mm)
1. How to order B82477R4684M100 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the B82477R4684M100 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of B82477R4684M100?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image B82477R4684M100
Part Number B82477R4684M100
Manufacturer EPCOS - TDK Electronics
Series B82477R4
Package/Case Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Type Drum Core, Wirewound
Material - Core Ferrite
Inductance 680 µH
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 880 mA
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Shielding Shielded
DC Resistance (DCR) 860mOhm Max
Q @ Freq -
Frequency - Self Resonant -
Ratings AEC-Q200
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Features -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Height - Seated (Max) 0.335" (8.50mm)