Skyworks Solutions Inc. 570ABA000500DGR
Part No.:
570ABA000500DGR
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
8-SMD, No Lead
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.570ABA000500DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 265.0000MHZ LVPECL
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Series:
Si570
Package/Case:
8-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
265 MHz
Function:
Enable/Disable (Reprogrammable)
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
130mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
8-SMD
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
1. How to order 570ABA000500DGR on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the 570ABA000500DGR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 570ABA000500DGR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 570ABA000500DGR
Part Number 570ABA000500DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si570
Package/Case 8-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 265 MHz
Function Enable/Disable (Reprogrammable)
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 130mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 8-SMD
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)