Skyworks Solutions Inc. 550AJ1213M00DG
Part No.:
550AJ1213M00DG
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.550AJ1213M00DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 1.2130GHZ LVPECL
Frequency:
1.213 GHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±130ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
130mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 550AJ1213M00DG on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the 550AJ1213M00DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 550AJ1213M00DG?
Image 550AJ1213M00DGR 550AJ1213M00DG
Part Number 550AJ1213M00DGR 550AJ1213M00DG
Type VCXO VCXO
Frequency 1.213 GHz 1.213 GHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±130ppm ±130ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 130mA 130mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)