Skyworks Solutions Inc. 550AE884M736DG
Part No.:
550AE884M736DG
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.550AE884M736DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 884.7360MHZ LVPECL
Frequency:
884.736 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±25ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
130mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 550AE884M736DG on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the 550AE884M736DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 550AE884M736DG?
Image 550AE884M736DGR 550AE884M736DG
Part Number 550AE884M736DGR 550AE884M736DG
Type VCXO VCXO
Frequency 884.736 MHz 884.736 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±25ppm ±25ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 130mA 130mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)