Johanson Technology Inc. 5400HP05A0950001T
Part No.:
5400HP05A0950001T
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
Category:
RF Filters
Package:
0202 (0505 Metric), 4 PC Pad
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.5400HP05A0950001T.pdf
Description:
RF FILTER HI PASS 5.375GHZ 0202
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
Series:
Package/Case:
0202 (0505 Metric), 4 PC Pad
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Frequency:
5.375GHz
Bandwidth:
950MHz
Filter Type:
High Pass
Ripple:
Insertion Loss:
0.65dB
Mounting Type:
Surface Mount
Size / Dimension:
0.026" L x 0.020" W (0.65mm x 0.50mm)
Height (Max):
0.015" (0.37mm)
1. How to order 5400HP05A0950001T on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the 5400HP05A0950001T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 5400HP05A0950001T?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 5400HP05A0950001T
Part Number 5400HP05A0950001T
Manufacturer Johanson Technology Inc.
Series -
Package/Case 0202 (0505 Metric), 4 PC Pad
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Frequency 5.375GHz
Bandwidth 950MHz
Filter Type High Pass
Ripple -
Insertion Loss 0.65dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.026" L x 0.020" W (0.65mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.015" (0.37mm)