Johanson Technology Inc. 5325BL15B050001E
Part No.:
5325BL15B050001E
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
Category:
Balun
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.5325BL15B050001E.pdf
Description:
BALUN CERAMIC CHIP WIFI 5325MHZ
Shipping
Inventory:566
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
Series:
5325
Package/Case:
0805 (2012 Metric)
Packaging:
Cut Tape (CT)
Product Status:
Obsolete
Frequency Range:
5.15GHz ~ 5.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced:
50 / 50Ohm
Phase Difference:
180° ±10°
Insertion Loss (Max):
1.0dB
Return Loss (Min):
9.5dB
Mounting Type:
Surface Mount
1. How to order 5325BL15B050001E on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the 5325BL15B050001E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 5325BL15B050001E?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 5325BL15B050001E
Part Number 5325BL15B050001E
Manufacturer Johanson Technology Inc.
Series 5325
Package/Case 0805 (2012 Metric)
Packaging Cut Tape (CT)
Product Status Obsolete
Frequency Range 5.15GHz ~ 5.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced 50 / 50Ohm