Johanson Technology Inc. 2500BP15M0400001E
Part No.:
2500BP15M0400001E
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
Category:
RF Filters
Package:
0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.2500BP15M0400001E.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 2.5GHZ 0805
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
Series:
Package/Case:
0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Frequency:
2.5GHz Center
Bandwidth:
400MHz
Filter Type:
Band Pass
Ripple:
Insertion Loss:
2dB
Mounting Type:
Surface Mount
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max):
0.041" (1.05mm)
1. How to order 2500BP15M0400001E on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the 2500BP15M0400001E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 2500BP15M0400001E?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 2500BP15M0400001E
Part Number 2500BP15M0400001E
Manufacturer Johanson Technology Inc.
Series -
Package/Case 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Frequency 2.5GHz Center
Bandwidth 400MHz
Filter Type Band Pass
Ripple -
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.041" (1.05mm)