Johanson Technology Inc. 2450BP39D100C001E
Part No.:
2450BP39D100C001E
Package:
1008 (2520 Metric), 4 PC Pad
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.2450BP39D100C001E.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1008
Package/Case:
1008 (2520 Metric), 4 PC Pad
Frequency:
2.45GHz Center
Bandwidth:
100MHz
Insertion Loss:
1.2dB
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height (Max):
0.041" (1.05mm)
1. How to order 2450BP39D100C001E on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the 2450BP39D100C001E price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 2450BP39D100C001E?
Image 2450BP39D100C001E
Part Number 2450BP39D100C001E
Manufacturer Johanson Technology Inc.
Series -
Package/Case 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Frequency 2.45GHz Center
Bandwidth 100MHz
Filter Type Band Pass
Ripple -
Insertion Loss 1.2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height (Max) 0.041" (1.05mm)