Johanson Technology Inc. 2450BP15E0100001E
Part No.:
2450BP15E0100001E
Package:
0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.2450BP15E0100001E.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805
Package/Case:
0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Frequency:
2.45GHz Center
Bandwidth:
100MHz
Insertion Loss:
1.5dB
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max):
0.026" (0.65mm)
1. How to order 2450BP15E0100001E on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the 2450BP15E0100001E price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 2450BP15E0100001E?
Image 2450BP15E0100001E
Part Number 2450BP15E0100001E
Manufacturer Johanson Technology Inc.
Series -
Package/Case 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Frequency 2.45GHz Center
Bandwidth 100MHz
Filter Type Band Pass
Ripple -
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.026" (0.65mm)