Johanson Technology Inc. 2450BP08A0100001T
Part No.:
2450BP08A0100001T
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
Category:
RF Filters
Package:
5-SMD, No Lead
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.2450BP08A0100001T.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 5SMD
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
Series:
Package/Case:
5-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Frequency:
2.45GHz
Bandwidth:
100MHz
Filter Type:
Band Pass
Ripple:
Insertion Loss:
1dB
Mounting Type:
Surface Mount
Size / Dimension:
0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Height (Max):
0.024" (0.60mm)
1. How to order 2450BP08A0100001T on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the 2450BP08A0100001T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 2450BP08A0100001T?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 2450BP08A0100001T
Part Number 2450BP08A0100001T
Manufacturer Johanson Technology Inc.
Series -
Package/Case 5-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Frequency 2.45GHz
Bandwidth 100MHz
Filter Type Band Pass
Ripple -
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)