Johanson Technology Inc. 0896FB15A0100001E
Part No.:
0896FB15A0100001E
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
Category:
Balun
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.0896FB15A0100001E.pdf
Description:
BALUN 863MHZ-928MHZ 50/100 0805
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
Series:
Package/Case:
0805 (2012 Metric)
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Frequency Range:
863MHz ~ 928MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced:
50 / 100Ohm
Phase Difference:
180° ±15°
Insertion Loss (Max):
1.5dB
Return Loss (Min):
11.7dB
Mounting Type:
Surface Mount
1. How to order 0896FB15A0100001E on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the 0896FB15A0100001E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 0896FB15A0100001E?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 0896FB15A0100001E
Part Number 0896FB15A0100001E
Manufacturer Johanson Technology Inc.
Series -
Package/Case 0805 (2012 Metric)
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Frequency Range 863MHz ~ 928MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced 50 / 100Ohm