Digi WR21-U92B-DE1-SB
Part No.:
WR21-U92B-DE1-SB
Manufacturer:
Digi
Category:
Gateways, Routers
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.WR21-U92B-DE1-SB.pdf
Description:
CELLULAR ROUTER GLOBAL HSPA+
Manufacturer:
Digi
Series:
Digi WR21
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Function:
Router
Modulation or Protocol:
HSPA+
Frequency:
850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz