TE Connectivity Potter & Brumfield Relays W69-X2Q12-30V
Part No.:
W69-X2Q12-30V
Manufacturer:
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.W69-X2Q12-30V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 415VAC
Manufacturer:
Series:
W6
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
415 V