ConductRF V3A33-TNPPMF-S16
Part No.:
V3A33-TNPPMF-S16
Manufacturer:
ConductRF
Category:
Coaxial Cables (RF)
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.V3A33-TNPPMF-S16.pdf
Description:
COAX CBL NANO TO SMPM
Shipping
Inventory:100
Manufacturer:
ConductRF
Series:
VITA
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Style:
NANO to SMPM
1st Connector:
NANO Jack
1st Contact Gender:
Female
1st Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:
2nd Connector:
SMPM Jack
2nd Contact Gender:
Female
2nd Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:
Length:
16.00" (406.40mm)
Cable Type:
0.047" Flexible Cable
Cable Impedance:
Connector Impedance:
Overall Impedance:
Frequency - Max:
18 GHz