L-com TRD815SRA9RD-30
Part No.:
TRD815SRA9RD-30
Description:
C5E PVC FTP LFT-LFT RED 30F
Length:
30.00' (9.14m)
Color:
Red
Cat5e
1. How to order TRD815SRA9RD-30 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815SRA9RD-30 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815SRA9RD-30?
Length 5.00' (1.52m) 2.00' (609.6mm) 3.00' (914.4mm) 7.00' (2.13m) 10.00' (3.05m)