L-com TRD815SRA7GR-10
Part No.:
TRD815SRA7GR-10
Description:
C5E PVC FTP STR-RGT GRN 10F
Length:
10.00' (3.05m)
Color:
Green
Cat5e
1. How to order TRD815SRA7GR-10 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815SRA7GR-10 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815SRA7GR-10?
Length 1.00' (304.8mm) 2.00' (609.6mm) 5.00' (1.52m) 7.00' (2.13m) 10.00' (3.05m)