L-com TRD815SRA5RD-20
Part No.:
TRD815SRA5RD-20
Description:
C5E PVC FTP UP-UP RED 20F
Length:
20.00' (6.10m)
Color:
Red
Cat5e
1. How to order TRD815SRA5RD-20 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815SRA5RD-20 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815SRA5RD-20?
Length 3.00' (914.4mm) 5.00' (1.52m) 10.00' (3.05m) 2.00' (609.6mm) 15.00' (4.57m)