L-com TRD815SRA14GRY-25
Part No.:
TRD815SRA14GRY-25
Description:
C5E PVC FTP RGT-RGT GRY 25F
Connector Type:
Plug to Plug, Right Angle
Length:
25.00' (7.62m)
Color:
Gray
Cat5e
1. How to order TRD815SRA14GRY-25 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815SRA14GRY-25 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815SRA14GRY-25?
Length 1.00' (304.8mm) 2.00' (609.6mm) 5.00' (1.52m) 7.00' (2.13m) 10.00' (3.05m)