L-com TRD815SRA14BLK-20
Part No.:
TRD815SRA14BLK-20
Description:
C5E PVC FTP RGT-RGT BLK 20F
Length:
20.00' (6.10m)
Color:
Black
Cat5e
1. How to order TRD815SRA14BLK-20 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815SRA14BLK-20 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815SRA14BLK-20?
Length 2.00' (609.6mm) 3.00' (914.4mm) 5.00' (1.52m) 7.00' (2.13m) 15.00' (4.57m)